Türkiye Firma Rehberi - Firmalar, Şirketler, İlanlar, Sektörler, Kobiler

Türkiye Firma Rehberi - Firmalar, Şirketler, İlanlar, Sektörler, Kobiler

Seo Faydaları Nelerdir ve Nasıl Yapılır ?

SEO "Search Engine Optimization ? Kısaltmasıdır;  "Search Engine Optimization" kelimesinin Türkçe açıklaması ise; Arama Motoru Optimizasyonu demektir; Kısaltması ise AMO olarak bilinmektedir. Arama Motoru Optimizasyonu işinin yapılmasının temel amacı; web sitelerinin istenilen hedef kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlamak; böylece ürün ve hizmet tanıtan siteleri istenilen kitleye ulaştırıp sitemizi de hedefine ulaştırmaktır.

Arama motorlarının önemini Google'nın yaygınlaşmaya başlamasıyla öğrenmiş; arama motorları pazarındaki pastadan pay alma çabasına girilmiştir. İnsanlar internet üzerinde ürün ve hizmet arama yapmaktadırlar. Zaten bilindiği gibi internetin temeli araştırmaktır; ve bu amaçta da aracılık eden arama motorlarıdır ve bu sektörde en etkili arama motoru da ? Sevgili Google'dir.

Ancak bilgi ve araştırma için günlük hayatının çoğu kısmını Google'de geçiren kullanıcılar kısa süre içerisinde; sponsor reklam yeri ve arama sonuçlarının farkını anlamış ve direk olarak arama sonuçlarına yönelmişlerdir.

Bunu anlayan firma ve site sahipleri, yeni ve etkili bir ticari silah doğduğunu fark etmiştir; bu silahın ismi ise başarılı bir SEO, çalışmasıdır; Seo sitemize fayda sağlayacağı gibi zararda verebilir bu konuya titizlik ve önem göstermenizi öneririz.

Böylece Reklam verenler SEO'ya yönelip ürün ve hizmetlerini sunmaya başlamışlardır; Bu sunumlardan %80 dönüşüm oranları yakalamışlar ve böylece SEO günümüzdeki ticari pazarlama etkenlerinden biri olmuştur.

SEO Bu kadar popüler olmakta haklıdır diye düşünüyor ve seo nedir ? isimli makaleme bu sayfamdan sürekli yeniliklerle devam edeceğimden sayfamızı takip etmenizi öneririz.

- Tasarım + SEO + Google Üçlüsü Bir Araya Gelince Keyfimize Diyecek Yok; Üçlüden Başarılı SEO , Site Sahiplerini Her Zaman En Çok Memnun Eden Konu Olmuştur..

- Google Gerçekten Çok Etkili Bir Pazarlama Aracı Haline Gelmiştir; SEO ve Adwords Reklamları İle Kişi ve Firmalara Anında Müşteri Bulma Kolaylığı Sağlayan %100 Garantili  Bir Çözümdür.

- SEO, Bir Siteye Değer Kazandırdığı Gibi Yanlış SEO İşlemeleri İle Zarar'da Verebilir; Doğru Seo Bulunabilirliğinizi Artırır; Yanlış Yapılan Seo İse Sitenizi Dizinlerden Sildirir.

Backlink seo için ne önem taşır ve backlink seo da olmazsa olmazlardan birimidir ?


 

Nazarweb Internet Hizmetleri

Dabakhane Mah. Eski Halep Cad.
Tuna Is Mrk. Kat:2 No:32
Merkez/Malatya

Tel: (0422) 323 0 333
Faks: (0422) 325 5 721

Web: www.tekno-sel.com
E-Posta : info@tekno-sel.com